Otthon kapott ki a Szalók, stabilan második az ESSE

2015. november. 02., 10:29   |

Két mérkőzést rendeztek vasárnap a megyei I. osztályú labdarúgó bajnokságban. Az Egerszalók hazai környezetben maradt alul a Besenyőtelekkel szemben. A 2-0-s vendég sikerrel zárult összecsapás 63. percében Maksó László szerzett vezetést, a végeredményt a ráadásban Gyurcsik Milán állította be. A szalókiak Kelemen György kiállítása miatt emberhátrányban fejezték be a meccset. A második helyen álló Egri Sportcentrum SE számára így remekül alakult a játéknap, hiszen az Egerszalók vereségének és saját maga sikerének köszönhetően négy ponttal előzi meg a bronzérmes pozícióban lévő Hevest. A Gyöngyöshalász nem kegyelmezett az Andornaktályának. Szurdoki korai találatával jutott előnyhöz a Halász. A második felvonásban bő negyedóra alatt eldőlt a meccs. Előbb Ozsvárt majd Sőregi is eredményes volt. Szarvas Kornél piros lapja tovább nehezítette az ASE helyzetét, amelynek Fülöp Viktor vitte be a kegyelemdöfést. A vége 4-0 lett. A megyei II. osztály hétvégi fordulójának záró meccsén 1-1-re végzett egymással a Boldog és a Hatvan Lokomotív. Vasárnapi eredmények: Megyei I. osztály, 12. forduló Egerszalók – Besenyőtelek 0-2 (0-0) Gólszerzők: Maksó (63.), Gyurcsik (92.) Kiállítva: Kelemen Gy. (Egerszalók, 88.) Gyöngyöshalász – Andornaktálya 4-0 (1-0) Gólszerzők: Szurdoki (3.), Ozsvárt (57.), Sőregi (63.), Fülöp (85.) Kiállítva: Szarvas (Andornaktálya, 81.) Megyei II. osztály, 12. forduló Boldog – H. Lokomotív 1-1 (1-1) FORRÁS: AGRIASPORT Fotó: Belkovics Krisztián