Strandlabdarúgó diákolimpia regionális selejtezők

2018. május. 10., 16:05   |    

Strandlabdarúgó diákolimpia regionális selejtezők

Az MLSZ Heves Megyei Igazgatóság által szervezett Strandlabdarúgó Diákolimpia regionális selejtezőinek végleges időpontjai:

Gyöngyös, Heves megye IV. korcsoport 2018.05.15/kedd/ kb. 9:00-15:30 5 csapat 10 mérkőzés

IV. korcsoport csapatnevek:

Hajdúdorogi Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola

Felsőtárkányi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Kömlő - Tiszanána Sütő András Általános Iskola Gárdonyi Géza Tagiskolája

Kartali Könyves Kálmán Általános Iskola

Gyöngyös, Heves megye V.-VI. korcsoport 2018.05.16/szerda/ kb. 9:00 – 13:00 4 csapat 6 mérkőzés

V.-VI. korcsoport csapatnevek:

Egri SZC Damjanich János Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium

Vak Bottyán János Katolikus Műszaki és Közgazdasági Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium

Szolnoki Műszaki SZC Klapka György Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Telephelye

 

A Strandlabdarúgás Diákolimpia versenykiírása az alábbi linken érhető el: http://www.mdsz.hu/diakolimpia/versenykiirasok/szakszovetsegi-versenykiirasok/strandlabdarugas/

Az MLSZ Heves Megyei Igazgatósága biztosítja a bajnokság rögzítését az MLSZ ügyviteli alkalmazásában/ Integrált Futball Alkalmazás – IFA/ felvezeti az eredményeket.

Minden mérkőzés előtt papír alapú jegyzőkönyvet kötelesek kitölteni a csapatvezetők. Mérkőzésenként 10 fő nevezhető.

Tisztelettel kérek mindenkit, hogy legkésőbb 08:15-re érkezzen meg a helyszínre, mert a helyszíni sorsolást meg kell tartanunk.

Az igazoltatás diákigazolvány és az iskolák által hozott nevezési lap összevetése alapján történik, amennyiben nincs diákigazolványa, az iskola által adott igazolás is elfogadható, ha az adott intézmény tanulója a gyermek.

 

Az V-VI. korcsoportban 7 helyszínen, 7 csoportot sikerült kialakítani a 31 leadott nevezésből, 3-4 illetve öt iskola jutott egy-egy csoportba, a siófoki nyolcas döntőbe a csoportelsők (7 csapat) és a legjobb második helyezett csapat jut be, az ötös csoportoknál az utolsó helyezettek eredményeit nem vesszük figyelembe a legjobb második megállapításánál.

Az IV. korcsoportban 5 helyszínen, 6 csoportot sikerült kialakítani a 26 leadott nevezésből, 3-4 illetve öt iskola jutott egy-egy csoportba, a siófoki nyolcas döntőbe a csoportelsők (6 csapa) és négyes, ötös csoportokból (a három fős csoportból csak az első) a  legjobb két második helyezett csapat jut be, az ötös csoportoknál az utolsó helyezett eredményeit nem vesszük figyelembe a legjobb második megállapításánál.

A helyszínen biztosítunk ásványvizet és gyümölcsöt a csapatok részére, akinek ezen felül bármilyen igénye van az kérem gondoskodjon erről önállóan.

Strandlabdarúgó labdákat az Igazgatóságunk szintén biztosít a helyszínen illetve egészségügyi személyzet is rendelkezésünkre áll majd.


Címkék:

További hírek

Bajnokság
Dr. Vass Géza Kupadöntő

2018-05-24 09:32:32

Dr. Vass Géza Kupadöntő

Elsőként nyert a Maklár

Bajnokság
Dr. Vass Géza Megyei Kupadöntő 2018.

2018-05-23 11:25:53

Dr. Vass Géza Megyei Kupadöntő 2018.

A mérkőzés Besenyőtelken, a Dr. Vass Géza Sporttelepen 17:00 órától ingyenesen tekinthető meg.

Bajnokság
Heves Megyei Strandlabdarúgó Bajnokság 2018

Értesítők, információk

Szponzorok