Vasárnapi eredmények

2015. augusztus. 24., 10:14   |

Egy mérkőzés maradt vasárnapra a megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság második fordulójából. A Gyöngyöshalász hazai pályán köszörülte ki a tarjáni csorbát, mindezt a Füzesabony bánta, amely két találkozó után is pont nélküli. A halásziak 3-1-re győzték le riválisukat. Sőregi Zoltán duplázott az első játékrészben, így a szünetben 2-0-ra vezettek a házigazdák. A játékos-edző Nagy Gábor a második felvonás derekán háromra növelte a hazai előnyt. Ragó Bence a 78. percben szépített, nem sokkal később pedig a kiállítás sorsára jutott. Az eredmény a hajrában már nem változott. Két kör után négy csapat (Gyöngyös, Egerszalók, Gyöngyöstarján, Egri Sportcentrum SE) rendelkezik maximális pontszámmal. A megyei II. osztályban kétgólos hátrányból egyenlített Mátraballán a Bélapátfalva, de nem sikerült megnyernie a mérkőzést. Markazon 2-1-re nyert a Tarnalelesz, a Visonta pedig a Szücsi vendégeként diadalmaskodott 5-1 arányban. Megyei I. osztály, 2. forduló Vasárnapi eredmény Gyöngyöshalász - Füzesabony 3-1 (2-0) Gólszerzők: Sőregi 2 (21., 34.), Nagy G. (72.) illetve Ragó (78.) Kiállítva: Ragó (Füzesabony, 86.) Megyei II. osztály Mátraballa - Bélapátfalva 2-2 (2-0) Markaz - Tarnalelesz 1-2 (0-1) Szűcsi - Visonta 1-5 (1-4) Forrás: Agriasport